Gépész/Villamos mérnök

Sátoraljaújhelyi gyárunkba olyan

Gépész/Villamos mérnököt

keresünk, aki

vezetői készséggel és hosszútávú vezetői ambíciókkal rendelkezik.

A munkakör célja:

A gyártóberendezések optimális műszaki állapotának biztosítása, megbízhatóságuk és hatékonyságuk technikai fejlesztése, illetve új műszaki projektek szakmai irányítása.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • A termelő gépek biztonságos, szabványoknak megfelelő üzemeltetéséhez szükséges műszaki állapot biztosítása.
  • Karbantartási feladatok szervezése, irányítása és ellenőrzése, a feladatot végző munkatársak szakmai vezetése.
  • Javítási tevékenység szakmai irányítása, az ehhez szükséges alkatrészek, műszaki anyagok biztosítása.
  • Műszaki beruházások, projektek szervezése, irányítása - projektvezetőként.
  • Kapcsolattartás a gépek/berendezések beszállítóival  és részvétel a gépbeszerzési és üzembe helyezési projektekben.
  • A termelőgépek hatékonyságának javítása, állásidők, veszteségek, selejt csökkentése technikai fejlesztések útján.
  • A gépek fenntartási és javítási költségeinek elemzése és ezek csökkenését eredményező intézkedések.
  • A különböző projektmunkákban, fejlesztésekben, lean folyamatokban műszaki szakértőként való részvétel, a karbantartási terület képviselete.
  • Közreműködés a gépek/berendezések működésével, kezelésével kapcsolatos műszaki oktatásban.
  • Az ISO 9001:2000 szabvány szerint kiépített és működtetett minőségirányítási rendszer dokumentumaiban megfogalmazott feladatok végrehajtása.
  • A munka- és tűzvédelmi előírások megkövetelése, érvényes szabványok, utasítások betartása, betartatása.
  • A rend, tisztaság, technológiai fegyelem folyamatos ellenőrzése, betartása.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalat és képességek:

  • Iskolai végzettség: Egyetem, főiskola
  • Szakmai végzettség: Villamosmérnök, vagy gépészmérnök
  • Gyakorlati idő: 0-2 év
  • Nyelvtudás: Angol nyelv tárgyalóképes ismerete - műszaki szaknyelv ismerete előny
  • Jártasság/gyakorlat automatizálási szakterületen, PLC magas szintű ismerete
  • Autocad, számítógépes tervezőprogram gyakorlati ismerete
  • Projektvezetési ismeretek
  • MS Office szoftverek kezelése (Word, Excel, PPT, Outlook, stb)
  • Kiváló kommunikációs készségek (szóban, írásban, magyar, és angol nyelven)
  • Hatékony problémamegoldó és döntésképesség
  • Precizitás, strukturált, analitikus megközelítés
  • Csapatban/teamben való munkavégzés képessége - tagként és irányítóként is
  • Készség a munkatársak motiválására, fejlesztésére
  • Kreativitás, innovatív gondolkodás

Előny:

  • Lean rendszer és eszközök ismerete
  • PLC programozási tapasztalat
  • Project management program (MS Project, stb) ismerete
  • Karbantartási szoftver / program ismerete

Munkavégzés helye:

  • Sátoraljaújhely

Motiváció:

A pozíció betöltője a vállalat hosszú távú vezetői utánpótlás programjában vesz részt. A vállalat lehetőséget biztosít számára a szakirányú továbbképzésre és ezeket anyagilag is támogatja. Amellett, hogy erős gyakorlati ismereteket szerez saját szakterületén, a dohányipar működését és sajátosságait is elsajátíthatja.

A cég versenyképes jövedelmi csomagot kínál, melyhez az alapbéren túl bónuszrendszert dolgozott ki, illetve havi cafeteria juttatást biztosít a leendő munkatárs számára.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: hr@continentaltobacco.com